جمعه 4 مهر 1399  
اخبار برگزیده
آزمون طرح تنویر برگزاری آزمون حضوری سومین طرح بزرگ قرآنی تنویر( تفسیر سوره احزاب- سبک زندگی قرآنی )

سومین آزمون حضوری قرآنی تنویر( تفسیر سوره احزاب- سبک زندگی قرآنی ) با حضور جانشین محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام والمسلمین  احمد جلیلی صفت و معاون محترم تربیت و آموزش سازمان حجت الاسلام والمسلمین سلیمان فراهانی برگزار گردید. جانشین محترم سازمان ضمن عرض خیر مقدم به متسابقین و تقدیر از آنان در خصوص اهمیت و ارزش والای حضور و  شرکت در این  آزمون، به کارکنان و خانواده های آنان در جهت تشویق فرزندان خود برای حضور در این قبیل طرح ها و مسابقات قرآنی نکاتی را بیان فرمودند. در همین  خصوص معاون تربیت و آموزش سازمان حجت الاسلام و المسلمین سلیمان فراهانی خاطر نشان کردند که این معاونت در راستای گسترش فرهنگ قرآنی  در بین کارکنان و خانواده شریف ایشان، اقدام به برگزاری سومین طرح  قرآنی تنویر را با اهداف

-ترویج سبک زندگی اسلامی و قرآنی در بین خانواده های کارکنان

-توسعه و گسترش فرهنگ انس و تدبر در معانی و مفاهیم قرآن کریم

-آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم به خانواده های کارکنان

-ارتقاء معنویت و بصیرت قرآنی کارکنان و خانواده ها را  اجرا نموده است

 همچنین  ایشان خاطر نشان کردند طرح تنویر جزء برنامه های مصوب پنج ساله معاونت تربیت و آموزش سا.ع.س.آجا و ناظر به آموزش غیر حضوری مفاهیم قرآن کریم به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های شریف ایشان می باشد.

منبع آزمون در سال 1398 :کتاب تفسیر سوره مبارکه احزاب تألیف حضرت حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در نظر گرفته شده بود، و با تدبیر و برنامه ریزی معاونت تربیت و آموزش سا.ع.س.آجا آزمون در دو مرحله به صورت همزمان در کل ارتش برگزار گردید. جشنواره تنویر مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر شرکت کننده در طرح تنویر و همچنین  ع.س ها   ومسئولین اجرایی موفق، همه ساله در بهمن ماه (ایام الله دهه فجر) در حوزه مرکزی سا.ع.س.آجا برگزار می گردد و در سال 98 نیزطی مراسم با شکوهی در تاریخ 15 بهمن ماه در سالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار می گردد و از نفرات برتر تقدیر به عمل می آید. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر