جمعه 4 مهر 1399  
اخبار برگزیده
نشست معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و مدیر کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی
به منظور ارتقای  هم افزایی با سازمانهای فرهنگی و آموزشی ،نشستی فی مابین معاونت تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و حجت الاسلام سیفایی مدیر کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی و کارشناسان مربوطه در روز یکشنبه مورخه 12/5/1399 در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی ارتش: در ابتدای  این جلسه حجت‌الاسلام محمدتقی سیفایی مدیر کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی ضمن عرض خیر مقدم ،با بیان اینکه یکی از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه نشر معارف دینی و اسلامی   همکاری یا سازمان های فرهنگی و آموزشی در حوزه ترویج فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و دینی  هست ، گفت: همکاری کارشناسان ادیان و فرق با  مجموعه ارتش جمهوری اسلامی  ایران بسیار حائز اهمیت است و این سازمان علاقه مند به همکاری  و تعامل با سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به عنوان متولی امر تربیتی و آموزشی در سطح مراکز و یگان های ارتش هست. وی در ادامه  افزود:.  این سازمان آمادگی دارد که به منظور ارتقای سطح همکاری های  آموزشی با ارتش ،آمادگی اعزام مبلغان و روحانیون به  مناطق و یگان های ارتش  را دارد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمان فراهانی معاون تربیت و آموزش سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن تشکر از دعوت به همکاری مدیر کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، گفت:  با عنایت به ضرورت گریز ناپذیر برنامه ریزی برای فعالیت های آموزشی و تربیتی موازی و قابل بهره برداری برای این سازمان و با توجه به فعالیت گسترده های تربیتی و آموزشی در حوزه های معارف دینی و اسلامی و اخلاقی در سطح ارتش،  استفاده از ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی را در این حوزه ها لازم و ضروری دانستند
ایشان خاطر نشان کرد که: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش آمادگی کامل را برای انتقال تجربیات و گسترش همکاریهای  متقابل و دوجانبه را در آینده نزدیک را دارد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر